Здобувачі освіти 21-го ліцею мали унікальну можливість зануритися в атмосферу середньовічної Мальти, відвідавши древнє місто Мдіна.

18 лип. 2024
Сьогодні учні 21-го ліцею мали унікальну можливість зануритися в атмосферу середньовічної Мальти, відвідавши древнє місто Мдіна. Ця екскурсія стала яскравим доповненням до їхньої освітньої програми на Мальті, поєднавши вивчення англійської мови з пізнанням багатої історії острова.Мдіна, відома як "Мовчазне місто", вразила наших ліцеїстів своєю величчю та таємничістю. Учні пройшлися вузькими вуличками, оточеними величними палацами та церквами, відчуваючи подих історії на кожному кроці.Відвідування Кафедрального собору Святого Павла та зазирнули до катакомб. Прогулянка по фортечних стінах з приголомшливим видом на острів вразила усіх.