15 лип. 2024
Учні нашого ліцею чудово провели вихідні, бо мали нагоду подорожувати островами Гозо та Коміно - перлинами Мальтійського архіпелагу. Ці екскурсія стали яскравим доповненням до їхньої освітньої програми на Мальті.На острові Гозо наші ліцеїсти: відвідали стародавнє місто Вікторія з його величним Цитаделлю, помилувалися дивовижними скельними утвореннями Азурного вікна,дослідили печеру Калипсо, пов'язану зі стародавньою легендою. На Каміно діти насолодилися кришталево чистою водою знаменитої Блакитної лагуни.Відвідали старовинну вежу Святої Марії, побудовану лицарями Мальтійського ордену.Ця подорож не лише подарувала нашим учням незабутні враження, але й дозволила їм практикувати англійську мову.