Ми в соціальних мережах

Телефон: 095 796 28 94

Урочиста церемонія "Золота надія". Ми надзвичайно пишаємося тим, що серед запрошених була і наша золота медалістка – Шумячкова Олена.Здобувачі освіти  21-го ліцею мали унікальну можливість зануритися в атмосферу середньовічної Мальти, відвідавши древнє місто Мдіна. Учні нашого ліцею чудово провели вихідні, бо мали нагоду подорожувати островами Гозо та Коміно - перлинами Мальтійського архіпелагуЗахоплюючі пригоди наших ліцеїстів на Мальті продовжуються!Захоплива подорож для учнів нашого ліцею  розпочалася в Кошиці, а потім Братиславі, звідки вони вирушили до сонячної Мальти для участі у міжнародному мовному таборіДніпровський ліцей № 21 "Перспектива" Дніпровської міської ради урочисто провів випускний для 11 класів! Вчителі та здобувачі освіти ліцею № 21 «Перспектива» Дніпровської міської ради вкотре долучилися до написання диктанту в метро з нагоди  Дня Конституції України!26 червня 2024 року в місті Дніпро відбувся урочистий  захід «Цифрові горизонти 2024» з нагоди спільної роботи над цифровізацією освітніх процесів міста Дніпра. 27 червня відбулось урочисте нагородження учасників міського етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнськоі шкільні ліги»Дніпровській ліцей № 21 "Перспектива" Дніпровської міської ради взяв участь у форумі  "Стратегічна сесія цифровізації  освітньої галузі  Дніпропетровської області."

19 лип. 2024
У Дніпрі відбувся найочікуваніший захід року – урочиста церемонія "Золота надія", де відзначили найкращих випускників шкіл міста. Ця подія стала справжнім святом освіти, таланту та наполегливості.Мер міста Борис Філатов особисто привітав золотих медалістів, відзначивши їхні виняткові досягнення та наполегливу працю. У своєму виступі він підкреслив важливість освіти для розвитку міста та країни в цілому, а також висловив впевненість у світлому майбутньому, яке чекає на цих талановитих молодих людей. Ми надзвичайно пишаємося тим, що серед запрошених була і наша золота медалістка – Шумячкова Олена. Вона гідно представила наш навчальний заклад на цьому престижному заході, ще раз підтвердивши високий рівень освіти в нашому ліцеї.Ця подія стала яскравим завершенням шкільного життя для наших випускників та чудовим стимулом для майбутніх учнів прагнути до найвищих результатів. Бажаємо нашим випускникам подальших успіхів, наснаги та здійснення всіх мрій. Ви – майбутнє нашого міста та країни, і ми віримо у ваш успіх

18 лип. 2024
Здобувачі освіти 21-го ліцею мали унікальну можливість зануритися в атмосферу середньовічної Мальти, відвідавши древнє місто Мдіна.
Сьогодні учні 21-го ліцею мали унікальну можливість зануритися в атмосферу середньовічної Мальти, відвідавши древнє місто Мдіна. Ця екскурсія стала яскравим доповненням до їхньої освітньої програми на Мальті, поєднавши вивчення англійської мови з пізнанням багатої історії острова.Мдіна, відома як "Мовчазне місто", вразила наших ліцеїстів своєю величчю та таємничістю. Учні пройшлися вузькими вуличками, оточеними величними палацами та церквами, відчуваючи подих історії на кожному кроці.Відвідування Кафедрального собору Святого Павла та зазирнули до катакомб. Прогулянка по фортечних стінах з приголомшливим видом на острів вразила усіх.

15 лип. 2024
Учні нашого ліцею чудово провели вихідні, бо мали нагоду подорожувати островами Гозо та Коміно - перлинами Мальтійського архіпелагу. Ці екскурсія стали яскравим доповненням до їхньої освітньої програми на Мальті.На острові Гозо наші ліцеїсти: відвідали стародавнє місто Вікторія з його величним Цитаделлю, помилувалися дивовижними скельними утвореннями Азурного вікна,дослідили печеру Калипсо, пов'язану зі стародавньою легендою. На Каміно діти насолодилися кришталево чистою водою знаменитої Блакитної лагуни.Відвідали старовинну вежу Святої Марії, побудовану лицарями Мальтійського ордену.Ця подорож не лише подарувала нашим учням незабутні враження, але й дозволила їм практикувати англійську мову.